Priekšmetu foto cena

Priekšmetu foto cena
Apavu fotografēšana

Priekšmetu foto cena. Kā jau iepriekšējā bloga rakstā noskaidrojāt – produktu fotografēšana nav tas lētākais prieks pat pašam fotogrāfam dēļ daudzveidīgā inventāra nepieciešamības, tāpēc attiecīgas cenas ir arī šim foto pakalpojumam.
Lai būtu nodrošināti profesionāli foto pakalpojumi, reklāmas produktu, preču fotografēšana labā līmenī un rezultāts apmierinātu gan fotogrāfu gan klientu un piesaistītu potenciālo klientu uzmanību ir nepieciešams ieguldīt nopietnu darbu. Produktu fotogrāfija nav pirmās nepieciešamības prece, bet gan “luksus prece”. Jo klients, uzņēmums nopietnāk izturas pret savu biznesu, jo labāk saprot, ka mūsdienās produktu fotogrāfija nav tikai iegriba vai naudas izšķērdēšana, bet gan investīcija, kas palīdz pozicionēt sevi kā nopietnu savas nozares pārstāvi, efektīvāk piesaistīt potenciālo klientu uzmanību un visbeidzot līdz ar to arī gūt lielākus ienākumus apejot savus konkurentus.

Priekšmetu foto cena var veidoties no dažādiem faktoriem kā piemēram, no fotografējamo preču daudzuma, produktu fotografēšanas ilguma, fotografēšanas uzstādījuma sarežģītības, fotogrāfiju apstrādes sarežģītības, kompozīcijas veidošanas, vietas, kur norit fotografēšana, rekvizītu nepieciešamības uzstādījumā u.c.
reklamas_foto_uzstadijums
Kā piemēru varu minēt šādu situāciju – pieņemsim, ka Jums ir 20 izstrādājumi, kuriem ir nepieciešamas reklāmas fotogrāfijas, bet nav īsti skaidrības, cik fotogrāfijas un no kādiem rakursiem vēlaties, lai produkts tiek fotografēts. Šādā gadījumā Priekšmetu foto cena būs 50 eur/h. Ja Jums ir zināms konkrēts skaits fotogrāfiju, kas nepieciešams, piemēram, 50 foto, tad uz šādu apjomu cena būs 4 EUR par fotogrāfiju. Norādītās cenas ir aptuvenas, tās var būt kā zemākas tā augstākas.

Svarīga lieta par kuru Jums noteikti vajadzētu padomāt, ja nu gadījumā uzzinājuši par pakalpojuma izmaksām un Priekšmetu foto cena Jums sākotnēji šķiet augsta – vai Jūsu preces, kurām grasieties iegūt fotogrāfijas ir unikālas un vienā eksemplārā.  Vai pārdodot tās Jums būs nepieciešami atkal citi foto citām precēm, kas aizvietos pārdotās vai tomēr iegūstot vienu produktu fotogrāfiju precei, Jūs varēsiet to izmantot ilgi un pārdot neskaitāmu preču daudzumu. Domāju, ka šādā gadījumā foto pakalpojuma cena par vienu produktu fotogrāfiju kļūst nenozīmīgi maza, pat ja fotogrāfija maksātu 20 eur/gab.

Lielu apjomu produktu fotografēšanas gadījumā ir piemērojamas atlaides. Piemēram, Jums ir 1000 produkti, kam nepieciešamas bildes – tik lielam apjomam cena par vienu produktu fotogrāfiju būs zemāka nekā par 10 produktu fotogrāfijām.
Lai uzzinātu cenu Jūsu produktu fotosesijai, sazinieties ar fotogrāfu.

(Visited 211 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *