Juvelierizstrādājumu foto

Juvelierizstrādājumu foto, rotu un produktu fotogrāfs Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Mob. tel.:28324757epasts

Latvijā pēdējo gadu laikā esmu novērojis sevišķu rotaslietu veikalu pieaugumu. Piedāvājumā ir visdažādākās rotas no dažādiem dārgmetāliem. Taču tikai retais veikala īpašnieks patiesi nopietni izturas pret savu biznesu un par produktu fotogrāfijām biezi vien nepiedomā. Veltīgi tā, jo interneta ērā fotogrāfijas ir sevišķi svarīgs instruments pārdošanas veicināšanai. Kaut gan kad padomā, pat ne tikai internetā, jo arī skaistas fotogrāfijas veikalu skatlogos un plauktos, ļoti labi piesaista potenciālo pircēju uzmanību. Loģiski šķiet arī – ka Jūs nespēsiet pārdot “kaķi maisā” – preces, ko nebūsiet parādījis plašākai auditorijai, izvietojis reklāmās. Bieži vien piedāvājuma  sortiments ir daudz lielāks nekā pat veikala skatlogos izvietotais un tieši šajā brīdī palīdzēs fotogrāfijas internetā vai reklāmas bukletiem.

Tāpēc es piedāvāju juvelierizstrādājumu un rotaslietu fotografēšanu mājaslapām, katalogiem un citiem reklāmas materiāliem. Tā kā juvelierizstrādājumu fotosesija var būt grūts uzdevums, jo rotaslietas ir ļoti spīdīgas, tas visbiežāk nav pa spēkam juvelieru veikalu darbiniekiem. Šādu produktu fotografēšanas uzticēšana darbiniekam parasti neizdodas atbilstošā līmenī kādā to vajadzētu paveikt. Lai iegūtu kvalitatīvas produktu fotogrāfijas – uzticiet rotaslietu fotografēšanu profesionālam fotogrāfam. Zelta rotaslietas nav lēti aksesuāri, tādēļ ir vērts investēt reklāmas fotogrāfijās, lai piesaistītu vairāk potenciālo klientu uzmanību, apsteigtu konkurentus un paātrinātu vai pat pavairotu pārdošanas apjomus. 

Juvelierizstrādājumu foto, dažādu dārgmetālu, rotaslietu, bižutērijas produktu foto palīdzēs izcelties Jūsu uzņēmumam starp daudzajiem juvelieru veikaliem Rīgā un citviet Latvijā. Pat ja Jūsu darbības lauks ir juvelierizstrādājumu remonts nevis tirdzniecība, arī šajā gadījumā skaistas bildes ar zelta vai sudraba rotaslietām palīdzēs efektīvāk piesaistīt klientu skatienus un izraisīs lielāku interesi. Ja esiet juvelierizstrādājumu veikals, tad fotogrāfijas ir investīcija Jūsu uzņēmuma attīstībā un spēcīgs instruments kā nostiprināt līdera pozīcijas juvelierizstrādājumu tirdzniecības nozarē. Kā saka “Neslēpiet pūru zem cepures” – neglabājiet savus skaistos juvelierizstrādājumus tikai noliktavās, bet atrādiet tos fotogrāfijās saviem klientiem – tādā veidā palielinot pārdošanas iespējas un apjomus. Piesakieties juvelierizstrādājumu fotosesijai nekavējoties! Lai izrunātu par savu preču fotografēšanas iespēju, spiediet uz pogas zemāk!

(Visited 745 times, 1 visits today)