Foto apstrādes pakalpojumi

Foto apstrādes pakalpojumi
Fotogrāfiju apstrāde

Paralēli fotografēšanai piedāvājumā ir arī Foto apstrādes pakalpojumi. Papildus veicu arī nofotografēto priekšmetu izgriešanu uz balta fona vai kādas citas krāsas fona un pat caurspīdīga fona, kas varētu būt sevišķi ērti, ja gatavojieties šīs fotogrāfijas izmantot kādos reklāmas banneros vai kur citur iemontēt. Veicot fotogrāfiju apstrādi iespējama ir arī putekļu vai skrāpējumu noņemšana no produkta, kas ievērojami uzlabo produkta vizuālo izskatu, padarot to pievilcīgāku.

Šāda veida darbību, fotogrāfiju apstrādes serviss, uzsākt iedvesmoja biežie zvani un epasti ar jautājumiem vai varu apstrādāt jau klientam esošās fotogrāfijas, lai tās izskatītos labāk. Šādos variantos bieži vien tas var būt liels risks, nezinot kādas kvalitātes fotogrāfijas ir cilvēkam, tāpēc cena par Foto apstrādes pakalpojumi tiek noteikta tikai pēc tā, kad ir redzētas attiecīgās fotogrāfijas un ir izrunātas nianses par vēlamo foto apstrādi.

Produktu fotosesija
Preču fotografēšana mājaslapai

Viens no visbiežāk pieprasītajiem foto apstrādes pakalpojumiem ir produktu izgriezšana uz balta fona. Parasti tas notiek tā – cilvēks, kas nodarbojas ar kādu biznesu vai vēlas sākt ar to nodarboties ir pats sabildējis ar telefonu vai kādu digitālo fotokameru preces ko vēlas tirgot, bet bieži vien fotografēšanas brīdī nav domāts ne par to, kas notiek apkārtējā vidē, ne par kvalitāti kādā šis produkts tiek parādīts. Tādā gadījumā es varu Jums palīdzēt izgriežot Jūsu produktu un novietojot uz balta fona.

Ļoti liela nozīme ir tam cik kvalitatīvi nofotografēts ir šis priekšmets, tāpēc jebkurā gadījumā, tomēr, gribu aicināt ikvienu, kas plāno uzsākt biznesu internetā – uzticēt šādu fotografēšanu produktu fotogrāfam. Ja fotografējamais priekšmets ir kāds no juvelierizstrādājumiem vai spoguļveidīgs produkts, tad visticamāk, cilvēks, kas nespecializējas produktu fotografēšanas sfērā, nespēs to nofotografēt pienācīgā kvalitātē, lai tas labi izskatītos fotogrāfijā un veicinātu pārdošanas apjomus. Piedevām, atsevišķos gadījumos noalgojot produktu reklāmas fotogrāfu tas izrādās izdevīgāk nekā tad, kad pasūtīti atsevišķi tikai Foto apstrādes pakalpojumi. Tā kā katrs gadījums ir jāskatās individuāli, vislabāk ir par katru konkrēto gadījumu noskaidrot sazinoties ar fotogrāfu.

Apavu fotografēšana
Vīriešu kurpju fotosesija studijā

Bilžu apstrādes programmas paver ļoti plašas iespējas bilžu pārveidošana, bet neskatoties uz to vajadzētu saprast, jo labāka būs uzņemtā bilde pirms apstrādes, jo kvalitātīvāka tā būs arī pēc apstrādes. Fotogrāfs, zinot kādam ir jābūt vēlamajam gala rezultātam, spēs labāk nofotografēt produktu, lai bilžu rediģēšana aizņemtu pēc iespējas mazāk laiku un rezultāts būtu maksimāli efektīgs.

SVARĪGI!
Pirms Jautāt pēc cenas piedāvājuma, svarīgi norādīt šādu informāciju:
⦁ Fotografējamo produktu vai nepieciešamo bilžu skaitu;
⦁ Vēlamais fons – produkts ir jāfotografē “sterili”uz balta fona vai ir jāveido kādas kompozīcijas;
⦁ Vai Jūsu produktam fotogrāfijā ir nepieciešams atstāt ēnu;
⦁ Kādā veidā tiks izmantotas šīs fotogrāfijas – digitāli, interneta vidē vai drukai;
⦁ Vai produktus variet atvest pie manis, vai fotografēšana jāveic pie Jums uz vietas. Ja jāfotografē pie Jums, tad norādiet Jūsu atrašanās vietu.

Juvelierizstrādājumu foto apstrāde
Juvelierizstrādājumu fotografēšana

Noskaidro par savu produktu fotografēšanu vai bilžu apstrādi spiežot uz pogas zemāk!

(Visited 236 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *