Fotogrāfs Rīgā

Fotogrāfs Rīgā

Produktu fotogrāfs Kaspars Vīksna.

Profesionāli produktu, priekšmetu un ēdiena fotografēšanas pakalpojumi Rīgā, Salaspilī, Ogrē un citur Latvijā.

Mob. tel.: +371 28324757;
epasts
Mana aizraušanās ar fotografēšanu aizsākās 2008. gadā, kad iegādājos savu pirmo nikon spoguļkameru. Interese pakāpeniski virzījās produktu, priekšmetu un ēdienu fotografēšanas nozares virzienā.

Aizvadītas ir neskaitāmas produktu fotosesijas, kurās safotografēti ir jau vairāk kā 40 000 produkti. To skaitā ir fotografētas visdažādākās preces interneta mājaslapām un katalogiem. Gan ļoti mazi priekšmeti kā juvelierizstrādājumi un rokas pulksteņi, kurus fotografējot ir nepieciešamas padziļinātas zināšanas un izpratne par gaismu. Vidēji produkti kā apavi, apģērbs, dažādi aksesuāri, kuru fotografēšana prasa lielu pacietību un rūpību, un arī lieli produkti – mēbeles un auto daļas.

Labprāt sadarbojos gan ar lieliem uzņēmumiem gan mazajiem uzņēmējiem. Uzskatu, ka katrs klients ar ko sadarbojos ir svarīgs un sniedz man iespēju spert soli tuvāk saviem mērķiem.

Produktu fotografēšanā man visvairāk patīk spēle ar gaismām un ēnām, atspīdumiem. Iespēja padarīt šķietami parastus un ikdienišķus priekšmetus par pievilcīgiem. Spēja parādīt tos citā gaismā piesaistot interesi un uzmanību.

Priekšmetu fotografēšanā izmantoju kā dabīgo gaismu tā studijas apgaismojumu.  Apgaismojumu izvēlos atkarībā no mērķa un iespējām. Produktu fotosesijas veicu gan foto studijā gan izbraukumos pie klientiem uz biroju, restorānu vai noliktavu, ņemot līdzi nepieciešamo tehniku darba izpildīšanai.

Esmu Nikon fototehnikas cienītājs.

Pastāvīgi mācos kādos kursos papildinot savas zināšanas produktu un reklāmas fotogrāfijas jomā. Mūsdienās kad viss mainās tik strauji ir jāiet līdzi laikam un tendencēm.

Ar klientiem cenšos veidot ilgstošu sadarbību un labas darba attiecības, jo uzskatu, ka tā ir laba rezultāta un panākumu atslēga.

Jums ir nepieciešamas produktu fotogrāfijas ja vēlaties:

  • Veidot biznesu internetā
  • Palielināt pārdošanas apjomu
  • Apsteigt konkurentus
  • Uzlabot uzņēmuma tēlu

Piesakieties savu produktu fotosesijai nekavējoties un esiet soli priekšā saviem konkurentiem!

Ir bijis tas gods sadarboties:

Reklāmas fotografēšana
Produktu foto klienti
Produktu fotosesija Rīgā
Foto no produktu fotosesijas aizkadriem
Priekšmetu fotogrāfs
Produktu foto
(Visited 924 times, 1 visits today)