Ēdienu fotografēšana

Ēdienu fotografēšana. Ēdienu fotogrāfs Rīgā, Salaspilī, Ogrē un citās Latvijas pilsētās. Mob. tel.:28324757, epasts

Meklējiet fotogrāfu, kas varētu uzņemt skaistus ēdienu foto Jūsu restorāna ēdienkartes izveidošanai? Varbūt Jums ir picērija vai gardu hamburgeru ēstuve? Lieliski! Tad Jūs esiet īstajā vietnē! Produktu fotogrāfs palīdzēs Jums atspoguļot Jūsu gardos ēdienus kārdinošās fotogrāfijās. Kā jau zināms skaisti, kvalitatīvi ēdienu foto, kas izraisa ēstgribu, ir veiksmīga ēdināšanas uzņēmuma panākumu atslēga.

Lieliski jaunumi! Tas jau ir zinātniski pierādīts, ka skaistu ēdienu fotogrāfiju aplūkošana izraisa cilvēkiem ēstgribu un rosina vēlmi doties paēst, pat ja tie nebija līdz tam izsalkuši. Fantastiski vai ne? Tad kāpēc neizmantot šo noderīgo informāciju un nelikt, lai tā strādā Jūsu labā? Noalgojiet ēdienu fotogrāfu un piešķiriet jaunu elpu Jūsu uzņēmuma tēlam! Iegūstiet kvalitatīvas fotogrāfijas ar ēdienu, ko varēsiet izmantot reklāmas bukletiem vai plakātiem, ko izvietot skatlogos, piesaistot garāmgājēju skatienus un vilinot tos nekavējoties nobaudīt lielisku maltīti Jūsu restorānā. Ēdienkartes ar košām, sulīgām fotogrāfijām izskatās ne mazāk pievilcīgi un vienmēr liek pasūtīt vairāk nekā apskatot ēdienkartes, kurās ir tikai “kaķis maisā”, ēdienu apraksts bez bildēm.

Ja esiet nolēmuši spert soli pretī lielākiem panākumiem, es palīdzēšu Jūsu restorānam iegūt gardas bildes ar ēdieniem priekš ēdienkartēm, bukletiem, mājaslapām klientu piesaistei un citiem pievilcīgiem reklāmas materiāliem! Es dodos arī izbraukumā arī pie klienta, ņemot līdzi profesionālu fototehniku fotosesijas rīkošanai restorānā. Viss, kas nepieciešams no Jums ir sagatavot ēdienus fotosesijai. Piesakieties savu ēdienu fotografēšanai spiežot uz pogas zemāk! Gūstiet lielākus panākumus savā nozarē, piesaistot klientus vēl efektīvāk kā līdz šim! Izcelieties konkurentu vidū un spodriniet sava uzņēmuma tēlu!

Ieskatieties arī šeit: Ēdienu fotografēšana

(Visited 837 times, 1 visits today)